Онлайн заняття

ОНЛАЙН ЗАНЯТТЯ

Якщо зайнятість не дає можливості регулярно відвідувати заняття, а вивчати англійську необхідно – обирай онлайн форму навчання.

Переваги:

• зручно. Не потрібно витрачати час на дорогу
  • доступно: можна вивчати мову в будь-якій точці світу
  • є контроль: у вас буде особистий викладач, який буде керувати процесом навчання.
  • більше розмовної практики

Попередньо проводиться тестування для визначення рівня. Визначаються ваші потреби, сильні і слабкі сторони.

Який рівень потрібен для початку занять?

• Ми працюємо з усіма рівнями, від Beginner до Advanced.

250 грн / 60 хв

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ:
Тривалість 60 хв (може бути збільшена за бажанням студента).

Кількість занять на тиждень: 2 і більше (за бажанням клієнта).

ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ:
Тривалість 90 хв.

Кількість занять на тиждень: 3 заняття.

НашіПослуги

Причини
обрати нас

• ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ

Групи з 4-8 осіб,
    тільки живе спілкування
    англійською

• СУЧАСНА ПРОГРАМА

Кращі навчальні матеріали для
    вивчення англійської мови
    видавництв Cambridge University Press, Oxford University Press, Pearson Longman і National Geographic

• ІНТЕНСИВНЕ НАВАНТАЖЕННЯ

Ми даємо вам
    БАГАТО англійської
    та вимагаємо того ж від вас

• БЕЗ ЧУДЕС

У нас немає чарівної пігулки.
    Ми створюємо всі умови, щоб ваше вивчення англійської мови було максимально результативним.
    Далі справа за вами!

@english_school_best

Нашістуденти

Школа английского языка “BEST”, безо всяких сомнений, оправдывает свое название. Даже если вы непобедимый лентяй,( коим я, Stanislav Savchenko, являюсь) профессиональные и всегда понимающие преподаватели школы найдут подход к вашим глубоко спрятанным талантам полиглота. Эффект занятий в школе “BEST” будет заметен уже по истечению первых недель уроков.

Если в вашей жизни присутствуют далеко идущие планы и вы хотите достигнуть успеха, поверьте, без навыков международного иностранного языка все старания могут оказаться тщетными. Передать себя на пару часков в неделю в руки профессионалов школы английского языка “BEST” – одна из лучших инвестиций в городе Черкассы!!! Success this way! 😉

Станислав Савченко

Привіт! Дуже хочу поділитися своїми враженнями про школу “BESТ” ! Займаюсь вже майже рік і відчуваю себе впевнено, за кордоном та в повсякденному житті, користуючись мовою. Тому що на кожному занятті ти поринаєш в англомовне середовище. Спілкуєшся, читаєш, виконуєш різні завдання,які до того ж є дуже сучасні і цікаві для загального розвитку.

Атмосфера дружня і невимушена, тому хочеться повертатись, та дізнаватись все більше! Окремо хочу завдячити викладачам, які дуже толерантно допомагають навчатись і створюють позитивний настрій! Обов’язково спробуйте,впевнена вам сподобається)

Вікторія Наденко

Щиро вдячна BEST за рiвень знань та атмосферу! Дiтки на заняття бiжать з великим задоволенням. А менi, як матерi, приємно чути, як граючись вдома iграшками, моЇ дiвчатка розмовляють англiйською мiж собою.

Галина Клименко

Best – это замечательная школа английского языка, в которой можно не только подтянуть свои знания со времен учебы в школе, но и изучить его с самых азов. Индивидуально или с группой – зависит от желания. В каждом варианте есть свои плюсы.

Индивидуально- это свой подход к каждому, скорость обучения приемлемая для вас, приятное общение с преподавателем и теплая атмосфера.

Группа – много новых знакомств, непосредственно практика английского с разными людьми, дух соперничества в некотором роде и возможность перебороть страх общения (если он есть). Одним словом – это замечательное место, где я обучалась.

Я могу его советовать каждому, кто хочет быть более развитым, умным и образованным, научиться не только понимать, но и говорить по английски. Мне было очень приятно с вами, Оксаночка и Яночка! Спасибо вам за эти чудесные дни.

Алевтина Жуковская
Записатися на
безкоштовне тестування
Програма навчання англійської мови, яка створена на базі знань, отриманих в кращих британських школах, і вдосконалена десятирічним викладацьким досвідом